Yıllara göre En yüksek devlet memuru aylığı 2015

Yıllara göre En yüksek devlet memuru aylığı tablosu aşağıdadır.

Gösterge ve ek gösterge toplanarak aylık katsayı ile çarpılır. 2015 yılı verileri eklenmiştir.

Dönemaylık katsayıgöstergeek göstergeen yüksek devlet memuru maaşı
1 Ocak 20150,079308 1.500 8.000 753,42
1 Temmuz 20140,076998 1.500 8.000 731,48
1 Ocak 20140,0767981.5008.000731,48
1 Temmuz 20130,0767911.5008.000729,51
1 Ocak 20130,0738371.5008.000701,45
1 Temmuz 20120,0715891.5008.000680,10
1 Ocak 20120,0688351.5008.000653,93
1 Ocak 20120,0661871.5008.000628,78
1 Temmuz 20110,0644601.5008.000612,37
1 Ocak 20110,0619541.5008.000588,56
1 Temmuz 20100,0594451.5008.000564,73
1 Ocak 20100,0573831.5008.000545,14
1 Temmuz 20090,0559201.5008.000531,24
1 Ocak 20090,0535051.5008.000508,30
1 Temmuz 20080,0514481.5008.000488,76
1 Ocak 20080,0494861.5008.000470,12
1 Temmuz 20070,048351.5008.000459,33
1 Ocak 20070,0469851.5008.000446,36
1 Temmuz 20060,0447451.5008.000425,08
1 Ocak 20060,042651.5008.000405,18
1 Temmuz 20050,04161.5008.000395,20
1 Ocak 20050,04011.5008.000380,95
1 Temmuz 200438.6101.5008.000366.795.000
1 Ocak 200436.4201.5008.000345.990.000
1 Ocak 200334.3001.5008.000325.850.000
1 Temmuz 200232.6501.5008.000310.175.000
15 Mayıs 200231.0601.5008.000295.070.000
1 Ocak 200230.3001.5008.000287.850.000
15 Aralık 200127.5301.5008.000261.535.000
15 Kasım 200126.4201.5008.000250.990.000
15 Ekim 200124.9201.5008.000236.740.000
15 Eylül 200123.5501.5008.000223.725.000
1 Temmuz 200122.7501.5008.000216.125.000
15 Haziran 200121.6501.5008.000205.675.000
15 Mayıs 200120.6001.5008.000195.700.000
15 Nisan 200118.7001.5008.000177.650.000
1 Ocak 200118.2401.5008.000173.280.000
15 Aralık 200016.5801.5008.000157.510.000
1 Temmuz 200015.7601.5008.000149.720.000
15 Haziran 200014.3101.5008.000135.945.000
1 Ocak 200013.8101.5008.000131.195.000
1 Temmuz 199912.0001.5008.000114.000.000
1 Ocak 19999.9751.5008.00094.762.500
1 Ekim 19987.7501.5008.00073.625.000
1 Temmuz 19987.0301.5008.00066.785.000
1 Ocak 19985.8201.5008.00055.290.000
1 Temmuz 19974.4751.5008.00042.512.500
1 Ocak 19973.3151.5008.00031.492.500
1 Temmuz 19962.5501.5008.00024.225.000
15 Kasım 19951.6951.5008.00016.102.500
1 Nisan 19951.2251.5008.00011.637.500
1 Ocak 19951.1401.5008.00010.830.000
1 Nisan 19941.1001.5007.0009.350.000
1 Ocak 19949801.5007.0008.330.000
1 Ekim 19939401.5006.1007.144.000
1 Temmuz 19938351.5006.1006.346.000
1 Ocak 19937401.5006.1005.624.000
1 Temmuz 19926511.5005.2004.361.700
1 Ocak 19925231.5005.2003.504.100
1 Temmuz 19914701.5004.4002.773.000
1 Ocak 19913521.5004.4002.076.800
1 Temmuz 19903201.5004.0001.760.000
1 Ocak 19902551.5004.0001.402.500
15 Temmuz 198920515004.0001.127.500
1 Temmuz 198920515003.300984.000
15 Nisan 198912815003.300614.400
1 Ocak 198912814003.300601.600
1 Temmuz 198810014003.300470.000
1 Ocak 19888414003.300394.800
1 Temmuz 19877014003.300329.000
1 Ocak 19876614003.300310.200
1 Temmuz 19866214002.200223.200
1 Ocak 19865614002.200201.600
1 Temmuz 19854914001.650149.450
1 Ocak 19854614001.650140.300
1 Temmuz 19844114001.100102.500
1 Ocak 198440140060080.000
1 Ocak 198334140060068.000
1 Mart 198230140060060.000
1 Mart 198125120060045.000
1 Mart 198025120060045.000
1 Mart 197916120060028.800
1 Kasım 197814120020019.600
1 Mart 197814100020016.800
1 Mart 197712100020014.400
1 Mart 19769100020010.800
1 Mart 19759100020010.800
1 Mart 1974810002009.600
1 Mart 1973710002008.400
1 Mart 1972710002008.400
1 Aralık 1971710002008.400
1 Mart 19707100007.000

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir